wtorek, 19 czerwca 2012

Bilet na Grenlandię

Gdybym mogła wygrać, dostać, znaleźć bilet lotniczy na Grenlandię, byłabym spakowana w pół godziny i nawet nie myślałabym o turbulencjach.
Ale... skoro (chwilowo) taka podroż mi nie grozi, rozglądam się uważnie wokół siebie i przychodzą kolejne zachwyty. Pisałam już o Toruniu, Wrocławiu, Lublinie i okolicznych miastach a teraz- bez słów- zapraszam Was na Północ Polski...
Tczew, Malbork, Gdańsk, Bydgoszcz.
a.8 komentarzy:

 1. Polska wzdłuż i wszerz :) też lubię pojeździć ,pooglądac nasze polskie miasta, ale samemu to kiepsko;/ a znajomi nie preferujją takiej formy rozrywki;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dopiero się rozkręcamy:)! Z głębokim zachwytem, dziecięcą ciekawością i szczęściem, że oboje mamy na to ochotę, bo faktycznie: samemu ciut kiepsko a i czasem może być trudno przekonać kogoś, że wakacje w Polsce gwarantują piękno, oryginalność i cuda na miarę tych, odwiedzanych za granicami naszego kraju:)!

  OdpowiedzUsuń
 3. dokładnie :) ja sie otwieram na różne perspektywy zagraniczne, ale w Polsce też mamy wiele ciekawych i pieknych miejsc!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bydgoszcz to tak średnio na północy leży ;-) Proponuje rejony na zachód od Gdańska - Kartuzy, Szymbark z domem do góry nogami, drogę kaszubską, okolice Kościerzyny i Bytowa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy za inspiracje:)!!!
  pozdrawiamy!
  mt

  OdpowiedzUsuń