piątek, 23 grudnia 2011

Świąteczności, nie tylko od święta:)

Dostałam tak nietuzinkowe i piękne życzenia od A., że postanowiłam się nimi podzielić z Wami wszystkimi i każdym z osobna:)Niech ten Nowy 2012 Rok będzie dla Ciebie czasem radości, zdrowia, spełnienia w każdej dziedzinie życia, czasem realizacji celów, które wciąż w nas drzemią. Otwartości na to, co życie przynosi nam na każdym kroku. Kiedyś przeczytałam takie zdanie: bądzmy wdzięczni za wczoraj, zaspokojeni dzisiaj i ciekawi jutra, myślę, że zwłaszcza na ten magiczny czas Bożego Narodzenia jest to wspaniałe życzenie dla nas wszystkich. Pamiętajmy o innych, dbajmy o siebie, cieszmy się sukcesami innych i róbmy wszystko, by nasz los też był znaczony sukcesami, dużymi i małymi. Zróbmy wszystko, aby 31 grudnia 2012 roku móc powiedzieć: "To był świetny rok - jak dotąd najlepszy w moim życiu!!"

Z ciepłymi myślami
a&g (mumags travellers)

4 komentarze:

 1. Ja uważam, że każdy powinien postępować zgodnie z powyższymi życzeniami tak, jakby Święta były codziennie przez cały rok. Przyłączam się do życzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z wdzięcznoscią przyłączam sie do tych życzeń , każda chwila jest świętem bo jest ...wczoraj odpłyneło a jutra nie znamy.:)
  Iwona

  OdpowiedzUsuń
 3. W pełni się zgadzamy i podpisujemy pod Waszymi wpisami- Iwonko, Tomku:)! Świętujmy codzienność, czasem bardzo zwyczajną, ale... cytując Roberta Brault'a: "Cieszmy się małymi rzeczami, pewnego dnia może się okazać, że były wielkie"... Z serdecznymi myślami:) a&g

  OdpowiedzUsuń